Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Pomoc (FAQ)
  1. Jak aktywować konto? Konto zostaje aktywowane poprzez kliknięcie w link aktywacyjny wysłany w mailu zaraz po rejestracji.
  2. Nie wiem dlaczego nie mogę się zalogować? Sprawdź czy wpisałeś poprawnie dane. Jeśli wpisałeś poprawne dane, upewnij się, że masz włączoną obsługę cookie w przeglądarce. Jeżeli nadal nie możesz się zalogować, sprawdź czy aktywowałeś swoje konto. Jeśli nadal nie możesz się zalogować poinformuj nas o tym.
  3. Kiedy przyjdzie do mnie mail z linkiem aktywującym konto? do 10 min. po rejestracji, w skrajnych przypadkach może to potrwać nieco dłużej.
  4. Jak dodać ogłoszenie? Są dwie możliwości dodanie ogłoszenia wyróżnionego i ogłoszenia darmowego. Odbywa się to po kliknięciu linków Dodaj ogłoszenie i Dodaj ogłoszenie wyróżnione.
  5. Jak dodać firmę do wizytówki? są dwie możliwości dodanie firmy wyróżnionej i firmy darmowej. Odbywa się to po kliknięciu linków Dodaj firmę i Dodaj firmę wyróżnioną.
  6. Jak sprawdzić status ogłoszenia? status ogłoszenie może być sprawdzony tylko i wyłącznie przy ogłoszeniu wyróżnionym. Po wpisaniu kodu otrzymanego sms-em i wpisaniu go w formularzu ogłoszenia wyróżnionego masz dostęp do informacji
  7. Mam do staszowiak.pl jeszcze jakieś pytania, na które nie uzyskałem tutaj odpowiedzi... gdzie sie z nim zwrócić ... W zakładce Kontakt znajduje sie formularz do zgłaszania nieprawidłowości. Proszę o przejście do zakładki i wysłanie formularza.

Menu strony
Informacje o regionie
Opinia o portalu
trudno o czymkolwiek się  tutaj dowiedzieć.

Więcej
Wyszukiwane Tagi
Sonda
Jak oceniasz Miasto Staszów?
jest nowoczesne
dobrze się rozwija
rozrywka w nim jest ciekawa i bezpieczna
brak perspektyw na przyszłość
aktywność społeczna mieszkańców jest ogromna

Wyniki
Pogoda
Kalendarz imprez
grudzień, 2022
pnwtśrczptsbnd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Reklama
Reklama tekstowa

Ciekawe linki
O staszowiak.pl | Reklama w portalu | Prawa autorskie | Współpraca z mediami | Pomoc (FAQ) | Regulamin portalu Kontakt
Copyright C2009-2011 staszowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptację Regulaminu portalu.oraz Polityką prywatności RODO