22 października 2024 r.

Ogłoszenia » PRACA » Zatrudnię

Dlaczego warto dodać ogłoszenie?

Zapraszamy wszystkich do dodawania jak największej ilości ogłoszeń ze Staszowa i okolic do naszego działu ogłoszeń. Ogłoszenia ze Staszowa są ściśle sprawdzane pod kontem merytorycznym i umieszczania pełnego kontaktu. W przypadku jeżeli nie znajdziesz działu ogłoszeń jaki Ci odpowiada napisz do nas a na pewno zostanie on umieszczony.

Pracownik Biurowy

Firma ATB poszukuje pracownika biurowego do naszego dynamicznego zespołu. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, organizującą się, zdolną do pracy w zespole oraz posiadającą doskonałe umiejętności komunikacyjne, to możesz być właśnie tym, kogo szukamy!

Miejsce pracy: Staszów

Obowiązki:

- Wykonywanie codziennych czynności biurowych, takich jak archiwizacja dokumentów, obsługa korespondencji, oraz zarządzanie dokumentacją.

- Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach administracyjnych.

- Obsługa urządzeń biurowych

- Przyjmowanie i przekazywanie rozmów telefonicznych oraz gości odwiedzających firmę.

- Pomoc w organizacji spotkań i wydarzeń firmowych.

- Dbanie o zaopatrzenie biura

- Obsługa kasetki firmowej

- Składanie dokumentów w urzędach

Wymagania:

- Minimum średnie wykształcenie.

- Dobra organizacja pracy oraz zdolności interpersonalne.

- Umiejętność obsługi komputera i pakietu Microsoft Office.

- Komunikatywność, Zaangażowanie

- Zdolność do pracy w zespole oraz gotowość do nauki i rozwoju.

- Prawo Jazdy kt. B - wymóg konieczny

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.

- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

- Przyjazne środowisko pracy.

- Pracę w godzinach 7:00 - 15:00

- Konkurencyjne wynagrodzenie.

Lokalizacja: Staszów
Telefon: 451-080-124
Region: Staszów
Dodano: 01-10-2023
Odsłon: 158

Obecna ocena: 0 głosów