27 lipca 2024 r.

Ogłoszenia » PRACA » Zatrudnię

Dlaczego warto dodać ogłoszenie?

Zapraszamy wszystkich do dodawania jak największej ilości ogłoszeń ze Staszowa i okolic do naszego działu ogłoszeń. Ogłoszenia ze Staszowa są ściśle sprawdzane pod kontem merytorycznym i umieszczania pełnego kontaktu. W przypadku jeżeli nie znajdziesz działu ogłoszeń jaki Ci odpowiada napisz do nas a na pewno zostanie on umieszczony.

kelner/kelnerka

Praca w restauracji - kelner/kelnerka

Opis stanowiska:

Praca kelnerem/kelnerką w restauracji u sprawdzonego francuskiego kontrahenta. Praca jest w parze z kucharzem. Wyjazd do pracy w pełni zorganizowany w ramach Assistance - 200 zł (ubezpieczenie, indywidualny opiekun) + koszt biletu według cennika przewoźnika (ok. 500 zł).

Długość kontraktu: 8 miesięcy

Termin wyjazdu: 16.04.2024

Miejsce pracy: okolice Chaudenay w regionie Burgundia

Wymagania stanowiska:

-bardzo dobra znajomość języka francuskiego

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- prawo jazdy kategorii B

- wiedza o winach

- dyspozycyjność na oferowany okres zatrudnienia (8 miesięcy lub na okres wakacyjny)

Oferujemy

- długość kontraktu: 8 miesięcy - francuska umowa

- pracę w systemie godzinowym - 12 EUR brutto + 10% ekwiwalwnt urlopowy

- min 35 godzin pracy w tygodniu w zależności od zapotrzebowania, praca przez 4 dni w tygodniu

- wynagrodzenie wypłacane miesięcznie na konto eurowe (nie ma zaliczek)

- przewidywane zarobki - 1420 - 1700 EUR miesięcznie netto

- zakwaterowanie w domu pracowniczym: pokój 2-osobowy, łazienka (prysznic,WC, pralka), kuchnia wyposażoną w lodówkę, zamrażarkę, naczynia, garnki, kuchenkę, mikrofalę, Internet WiFi (darmowy), płatne 150 EUR/miesiecznie

- nie pobieramy opłat za rekrutację ani prowizji z Twojego wynagrodzenia

- dodatkowych informacji udzielamy pod numerem 663 600 540 (poniedziałek-piątek 9:00-16:00)

Szczegóły i możliwość aplikowania pod linkiem: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Praca-w-restauracji---kelnerke lnerka/108524

Grupa Bis-Pol działa na podstawie certyfikatu Marszałka Województwa Podkarpackiego numer 6782.

Lokalizacja: Kraków
WWW: bispolhr.com
Telefon: 663600540
Region: Cała Polska
Dodano: 22-03-2024
Odsłon: 635

Obecna ocena: 4, głosów: 2