Dodaj ogłoszenie   Twoje konto   Napisz wiadomość   Kontakt     Zaloguj
Pomoc (FAQ)
  1. Jak aktywować konto? Konto zostaje aktywowane poprzez kliknięcie w link aktywacyjny wysłany w mailu zaraz po rejestracji.
  2. Nie wiem dlaczego nie mogę się zalogować? Sprawdź czy wpisałeś poprawnie dane. Jeśli wpisałeś poprawne dane, upewnij się, że masz włączoną obsługę cookie w przeglądarce. Jeżeli nadal nie możesz się zalogować, sprawdź czy aktywowałeś swoje konto. Jeśli nadal nie możesz się zalogować poinformuj nas o tym.
  3. Kiedy przyjdzie do mnie mail z linkiem aktywującym konto? do 10 min. po rejestracji, w skrajnych przypadkach może to potrwać nieco dłużej.
  4. Jak dodać ogłoszenie? Są dwie możliwości dodanie ogłoszenia wyróżnionego i ogłoszenia darmowego. Odbywa się to po kliknięciu linków Dodaj ogłoszenie i Dodaj ogłoszenie wyróżnione.
  5. Jak dodać firmę do wizytówki? są dwie możliwości dodanie firmy wyróżnionej i firmy darmowej. Odbywa się to po kliknięciu linków Dodaj firmę i Dodaj firmę wyróżnioną.
  6. Jak sprawdzić status ogłoszenia? status ogłoszenie może być sprawdzony tylko i wyłącznie przy ogłoszeniu wyróżnionym. Po wpisaniu kodu otrzymanego sms-em i wpisaniu go w formularzu ogłoszenia wyróżnionego masz dostęp do informacji
  7. Mam do staszowiak.pl jeszcze jakieś pytania, na które nie uzyskałem tutaj odpowiedzi... gdzie sie z nim zwrócić ... W zakładce Kontakt znajduje sie formularz do zgłaszania nieprawidłowości. Proszę o przejście do zakładki i wysłanie formularza.

Menu strony
Informacje o regionie
Opinia o portalu
istota portalu fajna ale za bardzo cenzurowana jak za komuny normalnie. Przeciez to forum wiec kazdy moze napisać co mysli. Wiad...

Więcej
Wyszukiwane Tagi
Sonda
Jak oceniasz Miasto Staszów?
jest nowoczesne
dobrze się rozwija
rozrywka w nim jest ciekawa i bezpieczna
brak perspektyw na przyszłość
aktywność społeczna mieszkańców jest ogromna

Wyniki
Pogoda
Kalendarz imprez
czerwiec, 2022
pnwtśrczptsbnd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Reklama
Reklama tekstowa

Ciekawe linki
O staszowiak.pl | Reklama w portalu | Prawa autorskie | Współpraca z mediami | Pomoc (FAQ) | Regulamin portalu Kontakt
Copyright C2009-2011 staszowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptację Regulaminu portalu.oraz Polityką prywatności RODO