24 czerwca 2024 r.

Szukaj


Wyniki wyszukiwania (5):

1. Gminy powiatu staszowskiego

Gmina Bogoria – to gmina położona w północno – wschodniej części powiatu staszowskiego. Obejmuje 37 sołectw -  Bogoria, Budy, Ceber, Domaradzice, Gorzów, Grzybów, Józefów Witowicki, Jurkowie, Ki...

2. Taniec sportowy może być formą terapii

Każdy ma dość jasne wyobrażenie o tym, czym jest taniec, potrafi jeśli nawet nie opisać, to przynajmniej go rozpoznać i prawdopodobnie sam kiedyś tańczył. Od kiedy socjologia podzieliła czynności ludzkie na przyrodzone i kulturalne, taniec zaliczono do czy...

3. Wpływ jedzenia na zdrowie, im mniej tym lepiej?

Kiedyś ktoś powiedział, że jesteśmy tym co jemy. Czy faktycznie jedzenie ma duży wpływ na nasze zdrowie? Z pewnością każdy z nas łatwo odpowie na to pytanie.Dzięki nieracjonalnemu sposobowi odżywiania się jesteśmy narażeni na różnego rodzaju schorzenia.

4. Utrzymanie zdrowia - zdecydowanie lepiej i taniej jest zapobiegać niż leczyć

Zdrowie jest wynikiem działania czynników związanych z dziedziczeniem genetycznym, środowiskiem, stylem życia i opieką medyczną. Nie mamy, na chwilę obecną, wpływu na nasze geny, mamy natomiast na styl życia, środowisko i opiekę medyczną.

5. Aktywność fizyczna jest jest zwyczajnie zdrowa

Aktywność fizyczna jest niezbędna do prawidłowego działania procesów metabolicznych oraz fizjologicznych. Jest ona jednym z kluczowych procesów naszego dobrego samopoczucia a także samego zdrowia.

Śledź nas

Ostatnie komentarze

Newletter